uczniowie‎ > ‎

zawody sportowe

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/15 i 2015/2016

Mistrzostwa Krajów Nadbałtyckich VI miejsce,  Makroregion I miejsce rzut oszczepem  - Patryk Siemaszko

Lubuska Olimpiada Młodzieży I miejsce, rzut oszczepem - Przemysław Laskowski

Kadra Wojewódzka Piłki Ręcznej – Klaudia Juszczyszyn, Nikola Wróbel, Kinga Kinal, Paulina Kuścik, Justyna Laskowska

III miejsce w trójboju lekkoatletycznym , etap wojewódzki Kinga Kinal

II miejsce  w trójboju lekkoatletycznym , etap wojewódzki, IX miejsce etap ogólnopolski – Norbert Płoszajski

II miejsce w biegach przełajowych, etap wojewódzki – Natalia Polańska

V miejsce Szczypiornista Szkoła – etap wojewódzki – Natalia Polańska, Kinga Kinal, Jagoda Staszkowian, Zuzanna Dolińska, Marta Łabanowicz, Klaudia Balcerowska, Kamila Kędzierska

Gimnazjum

Agnieszka Korcypa - II miejsce, srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików  we Wrocławiu 13.09. 2014r.

Agnieszka Korcypa - X miejsce w Polsce w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Polski   w Zielonej Górze.

Patryk Siemaszko - II miejsce i srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach młodzików we Wrocławiu 13.09.2014r. w rzucie oszczepem.

Patryk Siemaszko - XII miejsce na Mistrzostwach Polski w Zielonej Górze 27 - 28.09.2014  w rzucie oszczepem.

Patryk Siemaszko i Agnieszka Korcypa decyzją Polskiego Komitety Olimpijskiego z dnia 18.12.2014r. otrzymali ,,pierwsze kółko olimpijskie” i odznakę honorową za osiągnięcia sportowe w roku 2014.

Piłka ręczna dziewcząt:

III miejsce w Międzynarodowym turnieju piłki ręcznej z okazji Jarmarku Michała 14.09. 2014r. w Żaganiu

I miejsce w zawodach ośrodkowych w Witoszynie i awans do zawodów powiatowych, które odbyły się 12.02.2015r. w Żaganiu

 Powołanie do kadry województwa lubuskiego w piłce ręcznej następujących uczennic: Klaudia Juszczyszyn, Kinga Wyrozębska, Nikola Wróbel w kategorii młodziczek. Czterokrotne powołanie i udział w/w zawodniczek na zgrupowanie kadry wojewódzkiej młodziczek w Babimoście.

Piłka ręczna chłopców:

 I miejsce w zawodach ośrodkowych i awans do zawodów powiatowych w Żaganiu 11.02.2015r.

Szkoła Podstawowa

II miejsce  w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach na szczeblu powiatu i awans do rejonu.

II miejsce  w zawodach unihokeja dziewcząt w powiecie,  awans do półfinału w Babimoście.

II miejsce  w zawodach powiatowych w unihokeju chłopców i  awans do zawodów   półfinałowych w Babimoście.

IV miejsce  w II halowych zawodach   w Żarach w kategorii drużynowej szkół:

Oliwia Soja - srebrny medal w pchnięciu kulą

Kinga Kinal - brązowy medal w rzucie piłką lekarską w tył przez głowę

Norbert Płoszajski  - brązowy medal w biegu na 30m

Comments