radio

https://panelradiowy.pl
Załóż swoją stację radiową lub posłuchaj innych.


Wielu Polaków czeka na „Lato z Radiem” przez cały rok. Jednak tylko tu możesz poczuć tę wyjątkową atmosferę przez 365 dni w roku. Od znanej wszystkim „Polki Lata
z Radiem”, po największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej. Roman Czejarek wybiera specjalnie dla Was piosenki, które przenoszą na rozgrzane słońcem, piaszczyste plaże nad Bałtykiem.


W 2002 roku Panowie Wojciech Mann i Marek Niedźwiecki rozpoczęli rundę spotkań. Miało ich być kilkanaście, w rzeczywistości spotykali się przez 3 lata i nagrali prawie 800 odcinków „Historii jednej piosenki”. Do dziś obaj nie mogą uwierzyć w ogrom tego przedsięwzięcia. Jakie są te rozmowy? Zabawne, ciekawe, pełne wiedzy o muzyce. Opisać się nie da, ale można posłuchać.


Czteropłytowy album "Polski Top Wszech Czasów" ukazał się 29 listopada nakładem Agencji Fonograficznej Polskiego Radia. Zawarto na nim zbiór najpopularniejszych polskich utworów wybranych przez słuchaczy radiowej Trójki oraz jej czołowych dziennikarzy muzycznych Piotrów Metza, Stelmacha i Barona.

Łagodne dźwięki gitar, ciepła elektronika, szemrząca w tle perkusja. Ta muzyka uspokaja i poprawia nastrój. Dodajmy do tego wyrafinowane melodie, znakomitych wykonawców i dzień może przynieść nam trochę wewnętrznego uśmiechu. Nostalgiczny Chrisa Rea, aksamitna Sade, kojąca Steve Nicks, romantyczny Rod Stewart, kołyszący Simply Red…Usłyszymy tu ponadczasowe, wyszukane piosenki, które mogą rozświetlić nam poranek, zmniejszyć stres w ciągu dnia, może nawet ukołysać do snu.

Dym na wodzie, autostrada do piekła i schody do nieba, czyli rockowe Heaven and Hell. Najsłynniejsze riffy i głosy w historii rocka. Muzyka Queen, Black Sabbath, Deep Purple i Led Zeppelin w jednym miejscu. Utwory i zespoły, które ukształtowały współczesne oblicze muzyki rockowej. Absolutne ABC gatunku, o którym Rolling Stonesi śpiewali - „I Know It’s Only Rock 'n Roll (But I Like It)" Krzysztof Łuszczewski

Kanar&Ramzes to projekt osób, które w akcie spontanicznego zrywu w imię pomocy dzieciakom wygrali licytację WOŚP. Chcą się podzielić muzyką, której słuchają na co dzień i która towarzyszy im od lat. Siła tekstów i różnorodność brzmień były natchnieniem do stworzenia kanału. Jednocześnie utwory wpijają się w nasze życiowe historie i odzwierciedlają nas samych. Gorąco polecamy i zapraszamy do słuchania.

Comments