Mikołajki 2013

opublikowane: 11 gru 2013, 14:03 przez Wojtek Wojciechowski

Dnia 5 grudnia 2013 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie ze  Świętym Mikołajem. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Na to spotkanie zaproszeni byli również rodzice jak i dawni pracownicy naszej szkoły „emeryci”.


 Jednak wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na zaproszonego gościa. Gdy tylko Mikołaj wszedł do sali  na buziach dzieci pojawiło się zdziwienie, zaskoczenie ale przede wszystkim widoczny był uśmiech. Jednak zanim Mikołaj przystąpił do rozdawania prezentów, każda grupa powitała Jego krótką częścią artystyczną. 


Po wspaniałych występach nadszedł chyba najbardziej oczekiwany przez dzieci moment -rozdawanie prezentów! Dzieci otrzymały kolorowe bajki oraz malowanki.


Następnie wszystkie dzieci podziękowały za prezenty i pożegnały Mikołaja. Po słodkim poczęstunku i herbatce nadszedł  czas na wspólną zabawę rodziców wraz z dziećmi. W grupach powstawały piękne choinki, malowane i ozdabiane przez dzieci jak i rodziców. Dzieci nie miały czasu na nudę bawiły się wspólnie również robiąc łańcuch na choinkę z kolorowych pasków papieru.

Adamek Małgorzata

Comments