aktualności‎ > ‎

TURNIEJ HALOWY PRZEWÓZ 2020

opublikowane: 3 lut 2020, 11:58 przez Wojtek Wojciechowski

W dniu 29 stycznia 2020 roku, w szkole podstawowej Przewozie odbył się kolejny Międzygminny Turniej Szkół Podstawowych. Zgodnie z ubiegłoroczną umową przyjęliśmy zaproszenie z zaprzyjaźnionej Gminy Przewóz i równo o godz. 10.00 w pięknych koszulkach (projekt Dorota Maszkowska), dobrych humorach stanęliśmy w gotowości do dobrej zabawy.

Uczniowie wzięli udział w turnieju szachowym, piłki nożnej oraz ręcznej o Puchary Wójtów: Pana Mariusza Strojnego z Przewozu oraz Pana Lecha Miszewskiego z Wymiarek.

Klasyfikacja turnieju szachowego:

1.   Bartosz Pietrzak

2.   Konrad Klisowski

3.   Łukasz Klisowski

4.   Tomasz Homa

Cieszy rozwój talentu Bartka, który w ubiegłym roku był drugi.

         Rozgrywki drużynowe zdominowały drużyny gospodarzy, ale nasi pozostawili po sobie dobre wrażenie i nadzieje na dobre wyniki w przyszłości. Nieoczekiwanie w meczu towarzyskim piłki ręcznej zadebiutowała utalentowana piłkarka 😉 Pani Dyrektor.  Postawa godna podziwu i naśladownictwa. Zaprezentowała szereg udanych zagrań w obronie, kluczowych podań w ataku oraz dużą siłę rzutu i celnością. Skuteczność niesamowita, prawie każdy rzut trafiał w… bramkarkę 😊.    

Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczali: Lech Miszewski – Wójt Gminy Wymiarki, Mariusz Strojny – Wójt Gminy Przewóz,   oraz Pani Dorota Maszkowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Witoszynie. Komisję sędziowską tworzyli Państwo: Jacek Lisiecki – Sędzia Główny i prowadzący imprezę (SP Przewóz), Wioletta Hoffman (SP Witoszyn), Ewa Pulikowska (SP Przewóz) oraz Jacek Pulikowski (UG Wymiarki). W trakcie turnieju energię uzupełnialiśmy poczęstunkiem przygotowanym przez Rade Rodziców oraz pracownice Szkoły Podstawowej w Przewozie.  Nagrody i puchary zawdzięczamy Wójtom Gmin. Sprawne przeprowadzenie imprezy zawdzięczamy pracownikom SP        w Przewozie i UG Przewóz. Bezpiecznie i szczęśliwie do Przewozu woził nas kierowca gimbusa Pan Stefan.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju serdecznie dziękujemy. W przyszłym roku   spotykamy się w Witoszynie.
Film z turnieju
Comments