aktualności‎ > ‎

Zmiana rozkładu jazdy autobusu szkolnego od 15.09.2014 r.

opublikowane: 1 wrz 2014, 11:42 przez Wojtek Wojciechowski   [ zaktualizowane 12 wrz 2014, 12:21 ]

Ważny od 15.09.2014 r.

Silno Małe I – 6.30

Silno Małe II – 6.33

Silno Małe III – 6.35


Lutynka I – 6.40
Lutynka II – 6.45

 

Wymiarki szkoła – 6.55

Witoszyn szkoła – 7.00

-------------------------------------------------------------------------------------
Lubieszów - 7:10
Witoszyn Górny - 7:20
Witoszyn Dolny - 7:25
Mysłów, ul. Waryńskiego - 7:30

Witoszyn szkoła – 7.35

Wymiarki centrum – 7.38

Wymiarki szkoła – 7.42

Witoszyn szkoła – 7.48

-------------------------------------------------------------------------------------

Powrót

Szkoła w Wymiarkach
12:35 -
Witoszyn Dolny, Witoszyn Górny, ul. Waryńskiego, Mysłów

13:10 - Lutynka, Silno Małe

14:10 - Lubartów

Szkoła w Witoszynie

12:40 - Witoszyn Górny, Mysłów, ul. Waryńskiego, Mysłów

13:05 - Lutynka, Silno Małe

14:20 - Witoszyn Górny, Mysłów, ul. Waryńskiego, Mysłów
14:40 - Lutynka, Silno Małe


Comments