aktualności‎ > ‎

Rozkład jazdy autobusu

opublikowane: 1 wrz 2021, 12:51 przez Wojtek Wojciechowski

 Ważny od 02.09.2021 r.

I KIERUNEK

LUBIESZÓW- 6:30

WITOSZYN GÓRNY- 6:40 ( świetlica)

WITOSZYN (obok kościoła)-6:45

WITOSZYN ul. Waryńskiego-6:50

WITOSZYN SZKOŁA-6:55

WYMIARKI SZKOŁA-7:00

 

II KIERUNEK

SILNO MAŁE (pierwszy od Straszowa) -7:10

SILNO MAŁE (drugi od Straszowa)-7:14

LUBARTÓW-7:19

SILNO MAŁE (obok krzyża)-7:25

LUTYNKA 1-7:30

LUTYNKA 2-7:35

 

WYMIARKI SZKOŁA-7:45

WITOSZYN SZKOŁA-7:50

 

III KIERUNEK- Oddziały przedszkolne 3,4,5,6-latki Witoszyn

WITOSZYN (obok kościoła)- 8:00

WITOSZYN SZKOŁA-8:04

WYMIARKI CENTRUM-8:08

WYMIARKI SZKOŁA-8:12

 

 

 

Rozkład jazdy autobusu szkolnego

Powrót po lekcjach

 

SZKOŁA W WYMIARKACH:

WITOSZYN- 12:50

WITOSZYN GÓRNY-12:50

LUTYNKA, LUBARTÓW, SILNO MAŁE-13:20

 

 

SZKOŁA W WITOSZYNIE:

WITOSZYN, WITOSZYN GÓRNY- 12:55

LUTYNKA, LUBARTÓW, SILNO MAŁE-13:15

WITOSZYN GÓRNY, LUBIESZÓW- 14:30

LUTYNKA, LUBARTÓW, SILNO MAŁE- 14:50

Comments