aktualności‎ > ‎

ROZKŁAD AUTOBUSU od 22.03.2021 oddziały przedszkolne 3,4,5,6 - latki

opublikowane: 19 mar 2021, 13:18 przez Wojtek Wojciechowski   [ zaktualizowane 20 mar 2021, 12:17 ]


I KIERUNEK  

SILNO MAŁE 1.– 7.00 (pierwszy od Straszowa)  SILNO MAŁE 2.– 7.04 ( drugi od Straszowa)  

LUBARTÓW – 7.10  

SILNO MAŁE 3.- 7.15 – (obok krzyża) 

LUTYNKA 1. – 7.25 - Kościół 

LUTYNKA 2. – 7.30 – pierwszy przystanek od strony Żar WYMIARKI SZKOŁA -7.40  

II KIERUNEK  

WITOSZYN GÓRNY – 7.50 Świetlica 

WITOSZYN- 7.55 - obok Kościoła 

UL. WARYŃSKIEGO - 8.00  

WITOSZYN SZKOŁA – 8.05  

WYMIARKI CENTRUM – 8.08  

WYMIARKI SZKOŁA- 8.12  


Comments